На Волині під час наради обговорили зміни до Санітарних правил в лісах України

Нещодавно під головування першого заступника начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка відбулася семінар-нарада щодо розгляду змін до «Санітарних правил в лісах України», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 р. № 555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 756).

Участь у нараді взяли начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс, завідувач сектору охорони і захисту лісу ВОУЛМГ Руслан Войцеховський, головний спеціаліст цього відділу Петро Романуха, головні лісничі та інженери охорони і захисту лісу підпорядкованих підприємств.

На нараду було запрошено директора державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Херсонлісозахист» Тетяну Касіч, яка надала роз’яснення щодо окремих аспектів виконання Санітарних правил у лісах України.

Учасники наради особливу увагу приділили обговоренню підпунктів, де йдеться про об’єкти природно-заповідного фонду.

Загалом під час семінару було детально розглянуто зміни до «Санітарних правил в лісах України», опрацьовано нові принципи призначення санітарних рубок, розглянуто порядок подачі основних документів для погодження, визначені основні напрямки подальшої роботи.

Тож відповідно до нової редакції згаданої постанови, планування, обґрунтування та обсяги санітарних рубок будуть оприлюднюватися на сайті Волинського ОУЛМГ.

Крім того, буде розширено склад спеціальної комісії, що визначає доцільність призначення суцільної санітарної рубки, а саме – обов’язково долучаються представники органів місцевого самоврядування.

«Редаговані санітарні правила мають зробити проведення санітарно-оздоровчих заходів у лісах максимально прозорими. Переконаний, що їх ухвалення є серйозним кроком на шляху до вирішення проблемних питань галузі», – підбив підсумки Віктор Сахнюк.

За інформацією прес-служби Волинського ОУЛМГ

Джерело